Web Tasarım

Cep Telefonu, Tablet Uyumlu Web Tasarım


Her firma iyi bir web tasarımcı ile çalışmak, sitesinin profesyonel web tasarım ile hazırlanmış olmasını ister. Peki web tasarım nasıl yapılır? Site tasarım nasıl olması gerekir ?

Web sitesi bir firmanın internetteki vitrinidir. Bu yüzden web siteniz şirketinizi yansıtan bir görünüme sahip olması gerekmektedir. Web sitesi tasarımı için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, firmanız için nasıl bir web sitesi kurulması gerektiğini belirliyor ve sizlerle fikirlerimizin kesiştiği iyi bir web sitesi ortaya çıkartıyoruz.

Maxi Web ihtiyacınız olan her türlü kurumsal, firmalara özel web sitesini uygun fiyat seçenekleri ile sunuyor.

Web tasarım; firmanızın kurumsal kimliğinize uygun olmalı, hızlı açılmalıdır. Göze hitap etmeli, aynı zamanda özgün içerikli olmalıdır. Web sitesi yönetim panelli ise kullanım kolaylığı olmalıdır. Görsel açıdan iyi görünsede teknik açıdan alt yapısı iyi kurulmalı ve kullanıcılar ile iletişim kurmalıdır.

Sabit içerikli web sitesi yada güncelenebilir olması tamamen kullanım ve şirket ihtiyaçlarına göre belirlenmesi daha doğrudur. Güncellenen bir web sitesi gerekiyor ise yönetim panelli web sitesi yapılmalı ve alanında uzman profesyonel tasarımcılar yapmalıdır.

Firmamız sitelerinizde cep telefonu uyumlu, bootstrap tasarım, tablet uyumlu ve ihtiyaca göre güncellenebilir yazılım hazırlamaktadır. Ayrıca web sitesi firmanızın prestijidir. Müşterileriniz için güven kaynağı olduğu da bilinmelidir. Web sitesi ve tasarım için yapacağınız harcamaların bir gider değil , yatırım olduğunu düşünerek başlarsanız yeni gelir kaynağınız olacaktır.

web tasarım

Web tasarım nasıl yapılır ?


Web sitesi tasarımı hizmetlerimiz sabit tasarım özellikli veya yönetim panelli güncellenebilir web siteleri olarak ikiye ayrılır. Yada her ikisinin bir arada olduğu web sitesi tercih edebilir, web sitenizin içinde hangi bölümlerin olacağını kendinizde belirleyebilirsiniz.

Tercih ve isteklerinize göre sizden görseller ve içerik yazılarınız gibi dökümanlar isteyerek web sitenize başlıyoruz. Tasarımı başlanırken web sitesi örneklerimize ve binlerce tasarım şablonlarına bakabilir, firmanıza uygun bir web tasarımı seçebilirsiniz.

Web sitesi, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin en iyi şekilde ziyaretçilerinize veya müşterilerinize ulaştırmanın en ekonomik ve en kolay yoludur.

Şirketlerin web sitesine sahip olmaları artık yasal olarak bir zorunluluktur. Zorunluluktan öte web sitesi, firmanız için bir prestij, bir güven oluşturma aracıdır.

Web dizayn ve yazılım hizmetleri alanlarında uygun site fiyatları ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul Avrupa Yakasında olan firmamız Türkiye'nin tüm illerine web sitesi tasarlamaktadır. Ve ayrıca yurtdışına da mail ve whatapp iletişimiyle sitenizin yapım aşamasında sizlerle iletişime geçmekteyiz. Projeleriniz ve şirket sitesi tasarımı için bizi arayıp bilgi alabilir ya da teklif formu sayfamızdan teklif isteğinde bulunabilirsiniz.

  Firma Analizi

Her firmanın ihtiyacına uygun çözüm bulmak için sektöre göre değerlendirme yapılır. Doğru değerlendirme internet siteniz ile müşterileriniz arasındaki iletişimde en önemli unsurdur.

  Site Tasarımı Belirleme

İnternet sitesinin genel görünümü kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır. Site içinde kullanılan bilgiler (logo, resimler, dökümanlar) göze hitap eden düzende ve kolay ulaşılabilir şekilde tasarımı yapılır.

  Site Yapım Aşaması

İnternet sitenizin yapımı devam ederken sizinle irtibata geçip geri dönüşlerinizi alıyoruz. Son aşamaya gelmeden gerekli ufak değişikliklerle sitenizi kusursuz hale getiriyoruz.

  Test Aşaması ve Yayınlama

Sitenizin google, cep telefonu ve tablet vb. tüm ortamlarda çalışabilirlik testlerini yapıyoruz. Hız testi, yönetim paneli, dökümanların düzgün okunması gibi testlerin bitiminde sitenizi aktif hale getiriyoruz.